Vyhřezlá ploténka

autor: Anonymní dotaz 13.02.2011 12:31

Dobrý den, je mi 37 let a na CT mně zjistili výhřez ploténky. Čekají mě kapačky, periradikulární terapie, pokud to nepomůže operace. Zajímalo by mě, jaká je šance po absolvování následných rehabilitací na normální plnohodnotný život. S jakým odstupem času budu moci jezdit na kole, tancovat nebo lyžovat? Nebo jsou tyto sporty navždy zakázané. Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

 • Jitka Veletová, studentka medicíny 14.02.2011 14:46
  To je těžké posoudit, záleží na mnoha faktorech. Lékař, který zná váš radiologický nález, by vám mohl prognózu dát, ale průběh léčby i její úspěšnost je individuální.

Adresář

Diskutujte na téma Onemocnění mozku a nervů

Píšeme jinde
 • Recept na živáňskou pečeni krok za krokem

  Recept na živáňskou pečeni krok za krokem

  Živáňská pečeně je pokrm slovenské kuchyně, který má spoustu variant. Klasická příprava spočívá v kombinaci vepřového, jehněčího a hovězího masa, které se napíchá na jehlu a pomalu rožní. Ne každý si může tuto přípravu dovolit, proto si dnes připravíme levnější živáňskou pečeni v troubě.

 • Recept na slaný špagetový koláč krok za krokem

  Recept na slaný špagetový koláč krok za krokem

  Vyzkoušejte tip na rychlý oběd či večeři. Špagetový koláč s balkánským sýrem, špenátovými lístky a čerstvými bylinkami dobře chutná, zasytí a není náročný na suroviny.Zdravě.cz na Facebooku